5 Najlepszych Wentylatorów biurkowych

News

Komfort jest kluczem do pracy, a najlepsze wentylatory biurkowe oferują właśnie to - zwłaszcza jeśli nie chcesz pluć na klimatyzatorze. Wentylatory biurkowe są kompaktowe, łatwe do przemieszczania i różnią się wielkością, aby chłodzić wszystkie rodzaje miejsc pracy.

W rzeczywistości, jeśli chodzi o znalezienie idealnego wentylatora do Twojej przestrzeni, będziesz chciał mieć na uwadze kilka rzeczy - w tym wielkość - poziom hałasu, prędkość i wszelkie dodatkowe specyfikacje, które chcesz, jak oscylacja. Jeśli szukasz najmniej natarczywej opcji, ciche fani biurka są świetne, ponieważ nie będą cię rozpraszać. W przypadku chłodzenia większego obszaru można jednak rozważyć zastosowanie jednego z najlepszych wentylatorów oscylacyjnych, ponieważ zmieniają one kierunek przepływu powietrza, zapewniając, że powietrze nigdy nie będzie się zatrzymywało. Bez względu na specyfikę, której szukasz, na rynku jest dla Ciebie idealna opcja wentylatora stołowego.

Po przeszukaniu opinii klientów, szczegółów dotyczących produktów i niezliczonych zasobów internetowych w celu uzyskania informacji, zebrałem tę listę pięciu najlepszych fanów biurka. Tutaj, kupujcie je wszystkie, od mojego wyboru na najlepszy do tego, który krzyczy szykownie. Po wybraniu swojego ulubionego, unowocześnij swoją przestrzeń jeszcze bardziej dzięki najlepszym podnóżkom pod biurko.

1. Najlepszy wentylator biurkowy biorąc pod uwagę cenę i funkcjonalność

Dlaczego jest dobry: Vornado Flippi V8 to mniejsza wersja tej najwyższej klasy chłodnicy do całych pomieszczeń, która zdaniem recenzentów jest doskonała do chłodzenia większych pomieszczeń. Dzięki dwóm prędkościom obrotowym i obrotowej, oscylującej głowicy, 4-funtowy wentylator jest kompaktowy, mocny i stworzony z myślą o biurkach. Ponadto, gdy nie jest używany, jego głowę można odchylić w dół, aby uzyskać dyskretny, stylowy sposób przechowywania.

Co mówią użytkownicy: "Używam tego na moim biurku w pracy na niskich ustawieniach (bez oscylatora), aby zapewnić przyjemny przepływ powietrza. To dobry rozmiar i dość cichy do tego celu."

2. Wysokiej jakości prowadnica z jeszcze większą mocą

Dlaczego jest dobry: Dzięki cichemu i energooszczędnemu przepływowi powietrza, ta opcja Honeywell o masie poniżej 3 funtów jest w ścisłej czołówce. Markowy HT-900 TurboForce jest nieco mocniejszy (pozytywny lub negatywny, w zależności od preferencji). Nie oscyluje, ale z ponad 15 800 recenzjami o Amazonce, jest nadal wysoko oceniany i dostępny w wersji białej lub czarnej.

Co mówią użytkownicy: "Ten wentylator działa świetnie! Kupiłem najmniejszy rozmiar i jest idealny na moim biurku w pracy... Jak dotąd musiałem go używać tylko na najniższym ustawieniu i zapewnia on mnóstwo chłodnego powietrza."

3. Wentylator wieży oscylacyjnej, który nie jest zbyt duży na biurko.

Dlaczego jest dobry: Ten 17-calowy wentylator wieżowy z Sewilli jest wyższy od innych na tej liście i doskonale nadaje się do generowania dużego przepływu powietrza. Ma trzy prędkości - wysoką, średnią i niską - i oscyluje pod kątem 80 stopni, zapewniając silny ruch powietrza. Co więcej, posiada licznik czasu snu i jednoprzyciskowe ustawienia świateł LED. Waży zaledwie 4,5 funta, jest wygodną i funkcjonalną opcją dostępną w dwóch kolorach: czarnym i białym.

Co mówią użytkownicy: "Jaki luksus! Kupiliśmy je dla biura. Mogę siedzieć przy biurku i sterować za pomocą pilota. Mocny lub delikatny, nieruchomy lub oscylujący. Nie szalej głośno. Zdecydowanie wspaniały zakup."

4. Opcja jakościowa, która jest oferowana z pilotem

Dlaczego jest dobry: Z pilotem zdalnego sterowania i rozsądną ceną, ten trzykrotny wentylator Bionaire'a jest świetny do większych przestrzeni. Ma on moc cyrkulacji w całym pomieszczeniu, ale jest kompaktowo zaprojektowany tak, aby zmieścił się na biurku. Podobnie jak inne urządzenia z tej listy, posiada trzy ustawienia prędkości, panel sterowania LED i regulowany zegar sterujący. Wentylator 6,6-funtowy ma czarno-srebrną konstrukcję i inne przydatne cechy, takie jak zwijany sznurek i łatwy do przenoszenia uchwyt.

Co mówią użytkownicy: Jest cichy, ale użytkownicy mówią, że nie jest tak cichy jak niektóre z jego odpowiedników i może lepiej pracować pod biurkiem. "Uwielbiam ten wentylator... idealny do pracy pod moim biurkiem, a pilot pozwala mi na zmianę wyboru lub włączanie i wyłączanie bez czołgania się pod biurkiem. To było dokładnie to, czego szukałem i to za tak rozsądną cenę."

5. Wentylator godny splurge'u z wszystkimi funkcjami wspierającymi jego cenę

Dlaczego jest dobry: Wentylator stołowy Dyson Air Mulitiplier jest opcją wysokiej jakości, która jest warta splurge. Mimo, że jest to najcenniejsza opcja na tej liście, to stylowy, pozbawiony ostrzy projekt fana stołu stawia go w zupełnie innej kategorii. Zużywa mniej mocy niż tradycyjne wentylatory i, jak można się spodziewać, jest cichy jak szept. Jeszcze lepiej? Oscyluje, przechyla się i jest bryzą do czyszczenia. Podobnie jak powyższa opcja, ta lekka maszyna jest wyposażona w pilota - choć jest to kolejny poziom z namagnesowanym elementem, który przykleja się bezpośrednio do samego wentylatora - i posiada dodatkowe funkcje, takie jak wyłącznik czasowy snu i 10 ustawień przepływu powietrza. Pobierz go w czterech opcjach kolorystycznych, w tym na zdjęciu biały/srebrny.

Co mówią użytkownicy: "Nigdy nie sądziłem, że dam 5 startów fanowi $200+, ale to jest niesamowite. Żadnych hałasów. Idealny do biurka. Również wspaniały kawałek rozmowy."