Jak wysłać (duże) pliki do druku

News

Firma Ironmark stara się, aby doświadczenie klienta było przyjemne od momentu rozpoczęcia współpracy z nami do czasu otrzymania gotowych produktów. W celu zapewnienia płynnego doświadczenia od początku do końca otrzymywania produktów do druku, stworzyliśmy listę 3 sposobów na dostarczenie plików do drukarki.

Powiązane: Co to jest plik natywny?

3 sposoby wysyłania plików do druku

Aby zapewnić, że firma Ironmark otrzyma pliki klienta do druku, prosimy wszystkich klientów o wysyłanie plików do druku na jeden z trzech sposobów:

1.Email PDF


Dla większości klientów, którzy komunikują się z przedstawicielem obsługi klienta (CSR), najłatwiejszym sposobem wysłania plików jest wysłanie pocztą elektroniczną pliku PDF gotowego do druku. Korzystając z programu Adobe InDesign, zaimportuj plik Ironmark.joboption, aby utworzyć pliki PDF gotowe do druku. Aby załadować wtyczkę:

  • Pobierz wtyczkę
  • Otwórz aplikację Adobe InDesign
  • Przejdź do menu "Plik" i wybierz "Adobe PDF Presets"
  • W powstałym oknie kliknij "Załaduj...".
  • Przejdź do i wybierz pobrany plik "IronMark.joboptions" i kliknij "Załaduj"
  • Kliknij "Gotowe"

Nowe ustawienia powinny być teraz dostępne w Twoich aplikacjach Adobe.

Ten plik PDF można dołączyć do wiadomości e-mail i wysłać do swojego CSR. Ważne jest, aby pamiętać, że rozmiar pliku musi być mniejszy niż 15 MB, a pliki .ZIP nie mogą być wysyłane. Jeśli rozmiar pliku jest większy niż 15 MB, Twój CSR skieruje Cię do skorzystania z funkcji przesyłania plików przez FTP.

2. FTP Folder.


FTP, czyli File Transfer Protocol, to łatwy sposób na przesłanie do firmy Ironmark dowolnych plików o wielkości powyżej 15 MB. Aby to zrobić, należy skontaktować się z CSR w celu uzyskania łącza do folderu FTP dla plików. CSR utworzy folder specjalnie dla tego zadania drukowania i wyśle bezpieczne łącze do przesyłania plików. Wybierz pliki z menu podręcznego lub przeciągnij pliki z komputera do pola. Aby przesłać wiele plików jednocześnie, przytrzymaj klawisz Shift lub Control podczas wybierania plików. 3.

3. Prześlij pliki na stronę internetową firmy Ironmark


Odwiedź ironmarkusa.com i przejdź do prawego górnego rogu i kliknij "Upload".Spowoduje to przejście do strony, na której należy podać informacje kontaktowe, abyśmy wiedzieli, od kogo pochodzą pliki. Informacje te nie będą udostępniane osobom trzecim i będą wykorzystywane wyłącznie do wewnętrznych celów śledzenia.

Następnie użytkownik będzie miał możliwość zapisania informacji w celu szybszego przesłania pliku następnym razem lub pominięcia tego kroku i przejścia do strony przesyłania. Wybierz swojego przedstawiciela ds. obsługi klienta z menu rozwijanego, a następnie wybierz "wybierz pliki", aby wybrać pliki do przesłania.

Gdy wszystkie pliki zostaną wybrane, wybierz "Prześlij". Powinna pojawić się wiadomość potwierdzająca, że wszystkie pliki zostały przesłane pomyślnie.

Otrzymasz e-mail z potwierdzeniem od CSR, że Twoje pliki zostały otrzymane i Twoje zadanie drukowania zostanie przesunięte do przodu w naszym procesie.

Pobierz wersję PDF tych instrukcji, aby mieć je pod ręką na swoim komputerze.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących przesyłania plików do druku lub sposobu ich wysyłania do firmy Ironmark, prosimy o kontakt, abyśmy mogli pomóc.

Jeśli potrzebujesz materiałów do druku, ale nie masz pliku lub projektu, Ironmark posiada wewnętrzny dział kreatywny z pełną obsługą, który może pomóc w realizacji marzeń o materiałach do druku. Czy to mała pocztówka, czy olbrzymi baner, czy cokolwiek pomiędzy, nasz utalentowany zespół kreatywny może to dla Ciebie zaprojektować.