Kody QR oparte na danych - wystarczy kilka kliknięć

News

Napisane przez David Kirk, Manager, Xerox FreeFlow VI Suite Development w Xerox Corporation Kody QR - w dzisiejszych czasach wydają się być wszędzie. Od reklam po bilety, zaproszenia ślubne, zaproszenia na akcje charytatywne, karty pokładowe linii lotniczych i wiele innych... każdy zdaje się je stosować. I to nie bez powodu, dodajmy do tego Smart Phones i Mobile tagging - kody QR są łatwym sposobem na przekazywanie (lub otrzymywanie) istotnych informacji szybko - niemal natychmiast. Kiedy kody QR połączone są z danymi zmiennymi, możliwości się mnożą. Ale jak tworzyć kody kreskowe QR? Xerox® FreeFlow® VIPP Pro Publisher® (jedno z narzędzi w pakiecie FreeFlow VI Suite) zapewnia łatwy sposób tworzenia zmiennych kodów QR. Ta wtyczka do programu Adobe® InDesign® umożliwia użytkownikom programu InDesign generowanie kodów kreskowych z danych w czasie pracy. Oznacza to, że nie trzeba przekazywać danych komuś innemu w celu utworzenia obrazów kodów kreskowych, a następnie przekazać z powrotem do użytkownika problem przechowywania i zarządzania tymi obrazami. W dzisiejszych czasach, kiedy klienci są bardzo czujni w kwestii bezpieczeństwa i ochrony swoich informacji - kto chciałby ryzykować wysyłanie danych poza firmę? Spersonalizowane kody QR tworzone na Twoim urządzeniu w czasie pracy - to po prostu ma większy sens. W programie VIPP Pro Publisher kod kreskowy jest obrazowany bezpośrednio na drukowanym produkcie, w czasie rzeczywistym, na podstawie danych. Nie ma potrzeby przechowywania plików graficznych ani zarządzania nimi. Żadne dane nie są wysyłane poza firmę. Szybko, łatwo i bezpiecznie. Kody kreskowe QR to tylko kilka kliknięć:

    Zidentyfikuj dane, które zostaną wykorzystane w kodzie kreskowym. Wprowadź dane do łatwego w użyciu panelu wprowadzania danych o kodach kreskowych.

VIPP Pro Publisher zrobi resztę za Ciebie. Ale nie musisz mi wierzyć na słowo, kliknij na ten link, zobacz jak łatwo jest generować kody QR oparte na danych za pomocą VIPP Pro Publisher i daj nam znać co o tym myślisz. Aby uzyskać więcej informacji na temat FreeFlow VIPP Pro Publisher, zeskanuj powyższy kod QR. Dodatkowe zasoby można znaleźć tutaj.