10 artykułów szkolnych, których uczniowie potrzebują

News

Znasz tę porę roku: Temperatura zaczyna się ochładzać, Instagram jest zaśmiecony zdjęciami wybierania jabłek, a ta przerażona szkolna lista dostaw jest wysyłana do domu. Podczas gdy na pewno będziesz musiał zabrać ze sobą kilka folderów i papier z luźnymi liśćmi, mamy dla Ciebie pokrycie na to, czego Twoje dzieci będą naprawdę potrzebowały na najlepszy rok szkolny. Weź to pod uwagę twoją ostateczną, fajną listę zakupów do szkoły.

Od najpotrzebniejszych rzeczy z plecaka po potrzeby nowej generacji, zebraliśmy 50 artykułów szkolnych, których Twoje dzieci będą chciały używać.

Rocketbook Kasowalny, wielokrotnego użytku Notebook przewodowy

Twój dzieciak prawdopodobnie przebije się przez nie mniej niż milion notesów za życia studenckiego. W tym roku, zamień się z Rocketbook'em. 

Na zewnątrz, to czarny notes. Otwórz go, a Rocketbook jest pomostem pomiędzy tradycyjnym notowaniem a techniką. Kiedy uczeń zakończy swoją sesję studencką, może zeskanować kod QR na stronie, aby przesłać notatki do swojego urządzenia, a następnie wymazać strony, aby użyć ich ponownie! Porozmawiajmy o ratowaniu drzew.

EASTHILL Big Capacity Pencil Case

Niektórzy uczniowie lubią mieć pod ręką wszystkie swoje zapasy na czas, gdy ich potrzebują. Ten futerał na ołówki jumbo z Easthill może pomieścić wszystko, czego potrzebują, od tęczowego asortymentu długopisów do podkładek z lepkimi notatkami. Jest na tyle duży, że ich zapasy są poręczne, a jednocześnie na tyle kompaktowy, że można go ładnie umieścić w plecaku lub na biurku. 

Zdrapki Lunchbox Uwagi

OK, więc to jest bardziej mama lub nauczycielka musi - jednak mamy obsesję na punkcie tych zdrapanych notatek obiadowych! Dzieci pokochają to oczekiwanie każdego dnia, a ty możesz napisać słowa zachęty, jeśli mają ciężki tydzień. Umieść je w notatniku lub schowaj w biurku, gdy będą potrzebować odbioru w połowie tygodnia.

Pilot FriXion z klipsem chowanym w dłoni Długopisy żelowe z możliwością zmywania

Życie jest pełne błędów, ale to nie znaczy, że musi być też nudne. Te wymazywalne żelowe długopisy dodadzą Twojemu dziecku motywacji do robienia szczegółowych notatek na zajęciach i podczas nauki - bez obaw o wydrapywanie ich uszu! 

Automatyczna temperówka do ołówków Kum

Mimo że wiele szkół handluje tradycyjnymi materiałami szkolnymi na tablety i laptopy, ołówki i tak będą królować! Dzięki tej automatycznej, przenośnej temperówce upewnij się, że Twój uczeń jest gotowy do pracy z ostrym ołówkiem. 

Planer Mood Tracker 2020

Pomóż swojemu dziecku śledzić ich ruchliwy harmonogram i hormonalny rollercoaster emocji z tym 2 w 1 planerem i dziennikiem. Planer zawiera miesięczne i tygodniowe kalendarze, w których można zapisywać długą listę rzeczy do zrobienia, a także tygodniowe dzienniki, które zachęcają do kontrolowania swojego zdrowia psychicznego. 

Kleenex On the Go Face Tissues

Jeśli kiedykolwiek postawiłeś stopę w szkole, dobrze wiesz, że są one oazą dla odkrytych kichnięć, tajemniczych wirusów żołądkowych i ognisk, które rozprzestrzeniają się szybciej niż apokalipsa zombie. Te osobistej wielkości chusteczki chusteczki chusteczkowe pomogą utrzymać zarazki w stanie zawiniętym, a kaszel pokryty. 

Crayola! Uważaj! Podświetlacze kasowalne

Podświetlenie jest kamieniem węgielnym notowania, ale podświetlenie niewłaściwego fragmentu może zrujnować wszystko. Podświetlacze Crayola Take Note Erasable Highlighter są dostępne w sześciu żywych kolorach na jednym końcu i z wyraźną końcówką gumki na drugim końcu. Jeśli przypadkowo zaznaczysz niewłaściwe zdanie, po prostu je skasuj i przejdź od razu do przodu.

Bezprzewodowa drukarka fotograficzna HP ENVY 5055 All-in-One

Wyjście z domowej stacji do odrabiania lekcji z własną, osobistą drukarką. HP Envy 5055 jest wyposażona we wszystkie funkcje, jakie tylko mogą sobie wyobrazić - od kopiowania i skanowania po bezprzewodowe i fotograficzne drukowanie. 

Zamek Główny Pionowy Resetowalny Zamek Kombi Worda

Kiedy dziecko musi wziąć książkę ze swojej szafki, nie powinno mieć poczucia, że próbuje złamać sejf trzymający w środku diament Serca Oceanu. Zrezygnuj z zamków numerycznych i uprość swojemu małemu uczniowi życie za pomocą tego słowno-łącznikowego pionowego zamka.